Signia Pure 10 Nx

Ultra küçük Pure 10 Nx, son derece görünmez tasarımı ile doğal ses dengesini ustalıkla birleştirir. Pürüzsüz tasarımı zengin odyolojik yenilikler ile birleşerek ses netliği ve gürültüde bile mükemmel konuşma anlama sağlar. Pure 10 Nx, işitme cihazlarının görünmez ve kullanımı kolay olmasını isteyenler için ideal çözümdür.

Pure 10 Nx Doğal ses netliğinde sadelik

Sevdiklerinizle vakit geçirmek onlarla iletişim kurabilmektir. İster çocuğunuza kitap okuyun ister aileniz veya arkadaşlarınızla oturun, Signia’dan Pure™ 10 size gün boyunca zahmetsiz işitme deneyimi sağlar. Küçük, zarif ve süper görünmez özelliği ile yeni Pure 10 dinleme kolaylığını yeniden tanımlıyor.

Mutlak görünmezlik
Signia’nın küçük Pure 10 cihazı kulağınızın arkasına neredeyse görünmeyecek bir şekilde oturur. Maksimum kontrol ve konfor için akıllı telefonlarınız ile uzaktan kontrol edilebilirsiniz.

Sorunsuz işitme için saf basitlik
Manuel ayarlamalar için düğmeye ihtiyacınız yok. Yeni Pure 10, size mükemmel ses kalitesi için ekstra basitlik sunar.

Tüm seviyelerdeki işitme kayıpları için
Pure 10 hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile bas etmenizi sağlayarak size hayatın doğal sesini geri verir.

Sadelik ve konfor bir arada.
Signia Pure 10’nun tasarımı oldukça basit,mükemmel bir işitme deneyimi için ayar yapmak zorunda değilsiniz.

Pure 10 Signia uygulaması ile tam uyumludur. Bu işitme programlarınızı değiştirmenize, ses, bas ve tiz seslerini istediğiniz gibi ayarlamanıza izin vererek, uzaktan kontrol etmenizi sağlar. İhtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

Doğal akış ile net bir ses.
Çevredeki gürültü konuşma sırasında ekstra çaba sarf etmenize neden olur.

Pure 10 bu zorluğu asmak için ustalıkla donatılmıştır. Otomatik olarak istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek sesin geldiği kişiye odaklanır. Herhangi bir güçlük ya da endişe duymaksızın, hayatın seslerini duymaya devam edebilirsiniz.

WhatsApp