Teknik Servis Hizmeti

Pendik ses işitme olarak geniş teknik servis ağımızla işitme cihazlarında oluşan her türlü arızaları Kısa süre içinde tespit edip siz değerli hastalarımıza ulaştırıyoruz. Tüm marka ve modellerin işitme cihazı tamirini yapıyoruz.

Uzman teknik servis kadromuz ve tam donanımlı işitme cihazları teknik servisimiz ile sizlere dünya standartlarında hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir.

İşitme cihazları için 2 veya 3 yıl garanti süresi verilmektedir. İşitme cihazının yetkili servisin dışında tamir edilmesi garanti şartlarını ortadan kaldırmaktadır.Özellikle garanti süresinin bitiminden sonra işitme cihazının tamiri ve bakımı sadece TSE Hizmet yeterlilik belgesine sahip teknik servislerde yaptırılmalıdır.Gelişigüzel servilerde işitme cihazı tamiri,işitme cihazı verimliliğini düşüreceğinden işitme cihazı kullanımından memnuniyeti azalacaktır.İşitme cihazı tamiri,servisi ve bakımında firmamızı tercih etmeniz halinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz TSE hizmet yeterlilik belgeli labaratuvarımızda sizlere yardımcı olacaklardır.

TEKNİK SERVİSİMİZDE YAPILAN DİĞER HİZMETLER:

Hertürlü marka işitme cihazı tamiri
Kulak kalıbı,kulak tıkaçları,yüzme tıkaçları
Kulak içi işitme cihazı montajı,receiver işitme cihazı montajı
İşitme cihazı bakımı yapılmaktadır

WhatsApp