Ücretsiz İşitme Testi

Kulak sağlığınız için mutlaka altı ayda bir işitme testi yapmanızda fayda vardır. Sizde işitme merkezimize gelerek uzman odyometrist ve odyologlarımız kontrolünde işitme testi yaptırabilirsiniz bu sayede işitme kaybınızı erkenden farkedebilirsiniz.

İşitme testi nasıl yapılır?

1. Siz Konuşun Biz Dinliyoruz
İşitme testnden önce sizin için doğru seçeneğe yönlendirmek için İşitme duyunuzun nasıl değiştiği, karşılaştığınız zorluklar hakkında uzman odyologlarımızla konuşuyorsunuz ve biz dinliyoruz.

2. İşitme Testi
Deneyimlerinizi paylaştıktan sonra, ne duyduğunuzu görmek için işitme testine başlıyoruz. İşitme testi, dinlemek kadar kolaydır. Tamamlandığında, bu sonuçları alıyoruz, verilerimizin deneyimlerinizle eşleşmesini sağlamak için bunları duyma zorluklarınızla eşleştiriyoruz ve sizin için en iyisinin ne olduğu konusunda önerilerde bulunuyoruz.

3. Siz karar verin
Bulgularımızı düzenleyip ve bize anlattıklarınıza dayanarak önerilerde bulunuruz. Nihayetinde, hayatınız için en uygun seçeneğin hangisi olduğuna SİZ karar vereceksiniz. Aileniz, işiniz ve sosyal hayatınız gibi şeyler, seçtiğiniz çözümün hayatınızın tüm yönleri için doğru olmasını sağlamaya karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken şeylerdir.

WhatsApp