HİZMETLERİMİZ
EVDE BAKIM HİZMETİ Pendik Ses İşitme Cihazları Evde Bakım Hizmeti, Sağlık problemleriniz, iş yoğunluğunuz gibi durumlarda evinizden, iş yerinizden işitme merkezimize uğramanız mümkün olmayabilir. Bu tür durumlarda Pendik ses işitme ailesi olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bulunduğunuz yerde işitme cihazı uygulaması yapabiliriz.

İletişim adreslerimizden 0507 856 30 52 - 0216 390 94 95 bize ulaşarak uygulama talebinizi belirtebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sizin uygunluk durumunuza göre randevu aldığınız gün ve saatte hizmetimize ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti için herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.
İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI Pendik ses işitme ailesi olarak siz değerli hastalarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız
Sizde işitme merkezimize gelerek işitme cihazı denemesi yapabilirsiniz.
İşitme kaybınıza uygun kulak içi yada kulak arkası işitme cihazını belirlemek ve işitme cihazları hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimizden bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.
Wıdex,resound,ınterton,rexton işitme cihazlarımız ile artık sizde duyucaksınız
Her bütçeye uygun işitme cihazlarımız mevcuttur.
Tüm işitme cihazlarımızda 12 aya varan taksit imkanı bulunmakatadır
İŞİTME TESTİ Kulak sağlığınız için mutlaka altı ayda bir işitme testi yapmanızda fayda vardır.
Sizde işitme merkezimize gelerek uzman odyometrist ve odyologlarımız kontrolünde işitme testi yaptırabilirsiniz bu sayede işitme kaybınızı erkenden farkedebilirsiniz.
TÜM MARKA VE MODELLERİN İŞİTME CİHAZI TAMİRİ Pendik ses işitme olarak geniş teknik servis ağımızla işitme cihazlarında oluşan her türlü arızaları Kısa süre içinde tespit edip siz değerli hastalarımıza ulaştırıyoruz.
Tüm marka ve modellerin işitme cihazı tamirini yapıyoruz.
KULAK KALIPLARI, KULAK TIKAÇLARI İşitme kaybı olan durumlarda sorunun giderilebilmesi için kullanılan bir yöntem ile özel kulak kalıbı. İşitme cihazları ile birlikte kullanılabilen özel kulak kalıbı işitme cihazlarının kulaktan düşmesini engeller .İstenmeyen sesleri de önleyebilen kulak kalıpları işitme cihazlarının modeline, tipine, işitme kaybının derecesine ve ayrıca kullanacak kişinin yaşına bağlı olarak değişebilmektedir. Bütün bu özellikler göz önünde bulundurularak yapıldığından da kulak kalıpları herkes için kendine özgüdür. Yine bu özellikler sonucunda özel kulak kalıbı için kullanılacak olan malzemenin sert, yumuşak, yumuşak+sert veya biopar olmasına karar verilmektedir. Kulak kalıbının şekli ve rengi yine kişinin isteğine göre değişebilmektedir.

kulak kalıbının zaman zaman yenilenmesi gerekmektedir. Bu süre çocuklarda ve yetişkinlerde 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. kalıbı dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kulak kalıbının şekli, kanala açılan yolun uzunluğu ve genişliği özenle ölçülmelidir. Yalnızca işitme sorunu yaşayanlar değil gürültülü ortamlarda çalışanlar ve uzun vakit geçirenler ve bu gürültüden korunmak isteyenler, yüzücüler ya da dalış yapanlar, kulak zarında sorun olanlar ve kulak zarına tüp takılması sonucunda kulağı korumak isteyenler de özel kulak kalıbı şeklinde kulak tıkacı kullanması gerekmetedir .
KULAK İÇİ İŞİTME CİHAZI MONTAJI İşitme cihazı denemeniz yapıldıktan sonra kulak içi işitme cihazı modeli belirlenir.
Daha sonra uzman odometristlerimiz tarafından macun ile kulak iziniz alınır ve montaj servisine gönderilir kulak izinize göre işitme cihazınız yapılır ve işitme merkezine gönderilir . işitme cihazınız işitme kaybınıza göre ayarlanır ve daha sonra kullanımı, temizliği ile ilgili bilgi verildikten sonra işitme cihazınız teslim edilir. Kulak içi işitme cihazları kulağınızda neredeyse görünmez .
İŞİTME CİHAZI PİLİ SATIŞI Kulak içi kulak arkası İşitme cihazı pillerini merkezimizden temin edebilirsiniz.
TİNNİTUS (KULAK ÇINLAMASI) CİHAZI DENEMESİ Kulak çınlaması hastalık değil bir belirtidir. Kulak çınlamasını tetikleyen bir sürü etken vardır. kulak çınlamasının henüz net bir tedavisi bulunmuyor. Uzman hekimler , araştırmacılar ve işitme cihazını kullanan hastalarımız zamanla kulak çınlamasının azaldığını söylüyor . sizinde kulak çınlamanız varsa işitme merkezimize gelerek tinnitus(kulak çınlaması ) baskılama özelliği olan işitme cihazlarımızı deneyebilirsiniz.
İŞİTME CİHAZI BAKIMI İşitme cihazınızın 3-6 ayda bir bakımını yaptırmanız cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar . bu sayede işitme cihazınızda oluşan oksitlenmenin önüne geçmiş olursunuz.
İşitme cihazı bakımı cihazın ses kalitesinide etkiler.
işitme merkezimizde her türlü temizlik ve bakım seti bulunmaktadır.