Hayatı parlak bir çözümle kolaylaştırın

İşitme kaybıyla ilişkilendirilen kısıtlamalar olmadan istediğiniz her yere gitme özgürlüğüne sahip olmak, hayatı dolu dolu yaşamanız için önemlidir. Phonak işitme cihazları ve aksesuarları için yeni platformlar oluştururken odaklandığımız temel nokta budur.

Hedefimiz, size dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda muhteşem bir işitme deneyimi sağlarken, hayatı otomatik olarak ve zahmetsizce kolaylaştıracak farklı tiplerde işitme cihazları üretmektir!

İşitme cihazları nasıl çalışır

En iyi işitme cihazları, kaybolan sesleri tekrar işitilebilir hale getirmek için amplifikasyonun çok ötesine geçer. Bunlar belirli yönlerden gelen sesleri vurgulayabilir, farklı tiplerde sesleri ayırt edebilir, gürültüyü azaltabilir ve frekansları sıkıştırabilir. Tüm bunlar, kullanıcının bulunduğu ortamları tanıyan ve bunlara adapte olan işitme cihazı tarafından otomatik olarak yapılır.

En son Phonak işitme cihazları, akıllı telefonlara, TV'lere ve daha fazlasına da bağlanarak sayısız cihazdan ses aktarımı sağlar. Ayrıca bu cihazlarla eller serbest arama yapmak da mümkündür. Şarj edilebilir seçenekler, işitme cihazı kullanımını daha da zahmetsiz kılar.

WhatsApp