Güvenebileceğiniz işitme cihazları. 1955'ten beri. Rexton İşitme Cihazları

Rexton'da, 1955’ten bu yana son teknoloji işitme cihazları üretiyor. İyi işitmenize güvenebilmeniz için sayısız yenilik ve teknolojiler geliştirmiştir. Rexton işitme cihazları, çalıştığınız her yerde kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Gitmeniz gereken her yere giderler ve sizi asla yarı yolda bırakmazlar. Dayanıklı, pratik, kullanımı kolay ve en yüksek standartlara göre test edilmiştir. Daha fazlasını ve cihazları inceleyebilirsiniz.

Rexton İşitme Cihazları, dünyadaki işitme cihazlarının üçte birini üreten lider bir WS Odyoloji markasıdır. 1955'lerde kurulan Rexton, işitme cihazı teknolojisinin ihtiyacı olan herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlamak istemiştir. Artık 70'den fazla ülkede mevcut olup, işitme cihazı üretiminde dünya lideridir.

Rexton, yalnızca ilk kulak arkası (BTE) cihazını üretmekle kalmadı, aynı zamanda ilk su geçirmez ve Bluetooth özellikli işitme cihazlarını da geliştirmiştir. Rexton işitme cihazlarıyla ilgili ürünleri ve aksesuarlarını inceleyebilir veya Rexton işitme cihazı fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp