Evde Hizmet Desteği

Pendik Ses İşitme Cihazları Evde Bakım Hizmeti, Sağlık problemleriniz, iş yoğunluğunuz gibi durumlarda evinizden, iş yerinizden işitme merkezimize uğramanız mümkün olmayabilir. Bu tür durumlarda Pendik ses işitme ailesi olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bulunduğunuz yerde işitme cihazı uygulaması yapabiliriz.

İletişim adreslerimizden 0507 856 30 52 - 0216 390 94 95 bize ulaşarak uygulama talebinizi belirtebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sizin uygunluk durumunuza göre randevu aldığınız gün ve saatte hizmetimize ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Pendik Ses İşitme olarak bazı müşterilerimizin yardım almadan bize ulaşmasının her zaman mümkün olmadığını anlıyoruz. Hareketliliğin bir sorun olup olmadığı veya doktorunuz tarafından evde kalmanız önerilmiş olsun, zihninizi rahatlatabilir ve işitme sağlığınızı iyileştirmeye yönelik ilk adımları atmanıza yardımcı olabiliriz.

İşitmenizle ilgili karşılaştığınız her türlü zorluğu dinlemek için zaman ayıracak ve evinizin rahatlığında size bir işitme testi sağlayacak samimi işitme uzmanlarımızdan birinden yüksek standartta bakımdan yararlanabilirsiniz. Stressiz bir şekilde işitme testinizi yaptırabilmeniz için evinizi ziyaret edeceğiz. İşitme sağlığının önemine değer veriyoruz ve eve bağlı olmanın, günlük yaşamınız boyunca sizi çevreleyen tüm harika sesleri duyma yeteneğinizi sınırlamaması gerektiğine inanıyoruz.

Evde Hizmet Desteği için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti için herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

WhatsApp