Signia Cros X

Tek taraflı işitme kayıpları için sunduğumuz çözümlerle hayatın akışından kopmayın.

Yeni CROS işitme çözümlerimiz, tek taraflı işitme kayıpları için en iyi stil ve ayar seçeneklerini sunar. Dünya'nın tek kullanıma hazır kulak içi CROS cihazlarından, lityum-ion şarj ve Bluetooth donanımına sahip CROS cihazlara kadar çeşitlilik sunan bu geniş yelpazeden size uygun olanı seçebilirsiniz.

CROS Pure Charge&Go X – Şarj edilebilir üstün CROS RIC

CROS Pure Charge&Go X, Bluetooth donanımına sahip küçük RIC.  Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri sayesinde CROS Pure Charge&Go X, sadece size özel bir işitme deneyimi sunmak için bulunduğunuz ses çevresini hiç olmadığı kadar detaylı bir şekilde analiz eder.

CROS Pure 312 X – Kişiselleştirilmiş, görünmez işitme deneyimi

Signia Xperience platformunun tüm avantajlarına sahip CROS Pure 312 X, zarif ve ince tasarımıyla kullanıcılarını etkiler. Küçük formuna ragmen CROS Pure 312 X, telefon aramaları, TV ve müzik aktarımı için tam Bluetooth bağlantısı sunar. 

Silk X – Görünmeze yakın doğal deneyim

CROS Silk X, Silk X’in tüm avantajlarını sunar ve kulakta neredeyse görünmezdir. Esnek silikon Click Sleeve’leri sayesinde, Silk X herhangi bir sorun veya bekleme süresi olmaksızın kusursuz bir uyum sunar.

WhatsApp