Dünyanın ilk akıllı işitme cihazı Widex EVOKE'u Deneyimleyin

İnteraktif seçenekler işitme deneyiminizi kolayca yönetmenize yardım eder, isterseniz tüm kontrolü size verir.

Arkanıza yaslanıp dinlenmek mi istiyorsunuz? EVOKE ihtiyaçlarınıza ve bulunduğunuz ortama uygun işitme cihazı ayarlarını otomatik  yapar. Yoğun bir yaşam için mükemmel ses sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DAHA AKILLI OLMASINA YARDIM EDİN

Widex Ses Algısı teknolojisi sayesinde EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi, her kullandığınızda evrim geçirir. Çünkü dinleme deneyiminizi kişiselleştirdiğinizde EVOKE farklı ortamları öğrenir.

Bu anonim veriler kullanılarak herkes için daha iyi bir işitme deneyimi oluşturuyoruz. Böylelikle, bugün satın aldığınız harika işitme cihazı, ertesi gün daha da iyi bir cihaza dönüşür!

BİRKAÇ DOKUNUŞ KADAR KOLAY

Daha da kişiselleştirilmiş bir ses mi istiyorsunuz?

EVOKE uygulamasına birkaç kez tıklayarak işitme tercihinizi EVOKE'a öğretin. Ses Algısını Öğrenme özelliği, iki ses profilinden birini seçmenize yardımcı olur. Sadece dinleyin ve tercih ettiğinizi seçin. Bunu, istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde ve anda bunu yapabilmek hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

DİNLENMEK İSTEDİĞİNİZDE

Dinlenmek istediğiniz zamanlar Universal programını seçiniz. Bu durumda EVOKE, Akışkan Ses Denetleyicisini ve Kontrol Ünitesini kullanarak bir otomatik pilot gibi ihtiyacınıza ve ortamınıza göre kendini ayarlar.

BU İŞİTME CİHAZI ASLA UNUTMAZ

EVOKE hiçbir şeyi unutmadığı gibi, akıllı otomasyonları sayesinde siz de, onu kullanıyor olduğunuzu unutabilirsiniz.

Ses Algısına Adaptasyon teknolojisi, yaptığınız tüm değişiklikleri hatırlar ve benzer durumlarda bunları akıllıca uygular. Bunu, tümüyle farklı bir ortamda bulunsanız bile yapar.

Bu akıllı işitme cihazı, tek kelimeyle... akıllıdır.

GERÇEK YAŞAMDAKİ SES DOĞAL ÜRETİLİR

İşitme bilimi dünyasında her sesin kendi "tarifi" vardır. Ve sesler ne kadar gerçek yaşamdaki gibi ise o kadar kolay duyulur. İşte bu nedenle EVOKE bir işitme cihazından alınabilecek en doğal sesi vermektedir. 

Bir rock konserinde heavy metal şarkılar dinlemek isteyebilirsiniz, fakat işitme cihazınızda metalik ses istemezsiniz. Kalite farkını kendi kulağınızla deneyimleyin.

WhatsApp