İşitme Cihazı Fiyatları

İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazının estetiğine özelliklerine  ve hastanın işitme kaybına  göre belirlenmemektedir.

İşitme cihazı, işitme kaybı seviyesine göre tasarlanmış seslerin artmasını veya azalmasını sağlayan daha normale yakın ve duyar duymaz anlamanızı sağlayan cihazlara denir. İşitme cihazları hastaların durumuna göre üretilebilmektedir, bu şekilde üretilen işitme cihazları kullanıcının  maddi durumuna uygun olabilmektedir. İşitme cihazı satın almadan önce alanında profesyonel hekimlerden yardım almayı unutmayınız. Hekimler sizlerin işitme kaybı derecenizi ölçerek sizlere bir rapor vermektedir ve bu rapora göre size en uygun işitme cihazını bulabilirsiniz.

PENDİK SES  işitme merkezine başvuran hastalar öncelikle bir takım testlere tabi tutulmaktadır. Test sonuçlarına göre hasta için en uygun işitme cihazı modeli  belirlenerek en iyi şekilde hastanın kulağına  uygulanır  . İşitme cihazı fiyatları, işitme cihazı hastanın istediği konfora göre teknolojik olarak isteği özelliklere göre değişiklik göstermektedir işitme cihazları fonksiyonel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Bu fonksiyonların sebep olduğu maliyetler ile işitme cihazı fiyatları artış veya azalış gösterebilmektedir.

İşitme cihazı fiyatları, işitme merkezleri arasında farklılık göstermemektedir. Pendik ses  işitme merkezi olarak diğer işitme merkezlerinden farklı kılan özelliklerimizle işitme kayıplı hastalarımıza her zaman işitme cihazı satışı öncesinden  ve satış  sonrası desteği ön plana çıkarıyoruz  WİDEX,RESOUND,REXTON,İNTERTON gibi  dünyaca  bilinen ve en çok tercih edilen kulak arkası ve kulak içi işitme cihazlarını hastanın bütçesine ve istediği özelliklere göre en iyi verimi sağlayacak şekilde işitme  cihaznı  sizlerle  beraber kulağınıza deneyerek belirliyoruz . siz değerli hastalarımıza sağlıklı bir duyum sağlayıp  normal hayatınıza daha önce  duyduğunuz gibi devam etmenizi sağlamak bugün olduğu gibi yarında en temel hedefimiz olucaktır.

Pendik ses  işitme merkezlerinde işitme kaybınıza ve beklentilerinize uygun işitme cihazlarını uygun fiyat ve şartlarda temin edebilirsiniz. .Tüm işitme cihazlarımız 2 veya 3 yıl garanti kapsamındadır Tüm kredi kartlara 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

Tüm kredi kartlara 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

WhatsApp