WIDEX MENU
WIDEX MENU MENU serisi sadece harika sesler ileten esnek bir çözüm değildir, aynı zamanda işitme kaybınız ve yaşam stilinize göre de uyarlanabilen bir çözümdür. MENU ile seçim daima sizindir. Siz de MENU serisi cihazlarının sizler için neler sunabildiklerini keşfedin.
SEÇİM SİZİN
WIDEX’in MENU serisi size, ihtiyacınız olan tüm özellikleri ilave maliyetler yaratmadan seçme şansı sunar.

MENU Basic seçeneği, konforlu bir işitme için harika bir işitme deneyimi sağlar. ZEN rahatlama programımız veya gürültülü ortamlarda daha iyi işitme sağlayan ek özelliklere ihtiyaç duyarsanız, işitme cihazınız bu taleplere göre rahatlıkla uyarlanabilir. 

Hangi MENU modelini seçerseniz seçin, her zaman daha berrak ve daha doğal seslere ulaşırsınız .

İhtiyacınıza göre, aşağıdaki Widex özelliklerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Farklı yönlerden konuşmaları duymak istiyorsanız (HD KONUMLAYICI)
İstenmeyen gürültüleri azaltmak ve konuşma etkinliğini artırmak istiyorsanız (KONUŞMA ARTIRICI )
Kuş sesi gibi yüksek frekanslı sesleri duymak istiyorsanız (SES GENİŞLETİCİ )
Çınlama etkilerini kontrol altına almak istiyorsanız (ZEN)
Ötme riskini azaltmak istiyorsanız (GERİ BESLEME AZALTMA SİSTEMİ)
MENU SUPER POWER
MENU SUPER POWER
MENU SUPER POWER – klasik super güçlü işitme cihazımız- tercih, ihtiyaç ve bütçenize göre ileri işitme kayıpları için MENU cihaz ailesini yeni ve gelişmiş özellikler ile birleştirir. Harika ve temiz sesleri iletirken sağladığı güç ile günlük hayatın zorlukları üzerinden gelmenize yardımcı olur.

Takması ve kullanımı oldukça kolay olan MENU Super Power işitme cihazları hızlıca ince ayar ile tüm işitme ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir. Ve kesinlikle nerede olursanız olun, feedback, çınlama ve ıslık gibi rahatsız edici sesleri azalttığı için tüm sesleri temiz bir şekilde duyabilirsiniz.

ÇALIŞMAYA DEVAM EDER
Işitme cihazınıza ne kadar güvendiğinizi tahmin ediyoruz ve bu sebeple sizler için çalışmayı asla durdurmayan MENU SUPER POWER işitme cihazını tasarladık. Widex yüksek kaliteli ve devamlı çalışan işitme cihazları ile ünlüdür – ve MENU SUPER POWER’da bu cihazlardan birtanesi.

İşitme sağlığı uzmanınız sizin için en doğru cihazı seçmenizde yardımcı olabilir – üç farklı kanal seçeneği, iki farklı renk ile sunulan bu cihaz aynı zamanda farklı dinleme programlarına da sahiptir.

WhatsApp