ReSound Vea
ReSound Vea
Resound Vea

ReSound® orjinal düsünme ve tasarımı güvenilir teknoloji ile birlestiren yeni isitme çözümlerini sunarak mükemmel ses saglar; tüm bunlar kısıtlı isitmeye iliskin derin odyolojik içgörü ve engin bir anlayısa dayanıyor. ReSoundTM Vea için de aynı durum geçerlidir.

ReSound Vea™ birçok kişiye mükemmel bir ses deneyimi kazandırır. Gelismis feed-back yönetim sistemi zorlu kosullarda bile feed-back’i ortadan kaldırır. Ileri teknoloji ürünü gürültü azaltma özelligi sesi netlestirir. Integrated Wind Noise Management™ ve SoftSwitching™ fonksiyonlu Adaptive Directionality islevi dısarıda rahat hissetmenizi ve gürültülü ortamlarda konusmayı anlamanızı saglar.

Ne kadar az onarım, o kadar mutlu müsteri. iSolate™ nanotech kaplaması ReSound™ cihazının gövdesini, içindeki ve dısındaki her parçayı korumaya alır. Asla nem tutmaz. ReSound Vea™ ayrıca sizi teknik servisle muhatap etmez, daima müsterilerinizin kulagında çalısır durumdadır.

Bir ürün ailesi. Altı farklı model. Iki teknoloji düzeyi. Genis bir montaj sınıfı. Esneklik için iste bizim formülümüz. Her isitme kaybını pratik bir sekilde çözebilir ve her tercihe uygun olacak sekilde müsteri memnuniyeti saglayabilirsiniz. Eger isitme yetenekleri kötüye dogru gidiyorsa, ReSound Vea™ müsterilerinizin sesi güçlendirme ihtiyaçlarını karsılamanızda yeterli kapasitededir.
WhatsApp