ReSound ENZO 3D
ReSound ENZO 3D
Her Gün Daha Net Duyun !
Şiddetli işitme kaybı olanlar için üretilen en yeni ReSound işitme cihazından daha net ve daha canlı ses kalitesi elde edin. ReSound Enzo 3D işitme cihazı günlük duyma ve duyduklarınızı anlama işlevinizi kolaylaştırır. ReSound’un geliştirdiği Binaural Directionality III (çift kulak yönlülük) ve Spatial Sense (Mekansal algı)  teknolojileri; sesin hangi yönden geldiğinin önemi olmadan, sesin daha iyi duyulmasına yardımcı olur, çevrenizdeki tüm seslerden haberdar olmanızı sağlar.

Gürültülü Ortamda Konuşmaları Daha Net ve Anlaşılır İşitin
Etrafınızdaki sesler %60 daha net.
Gürültüde konuşmayı anlama %60 daha fazla.


BINAURAL DIRECTIONALITY III Çevre hakkındaki bilgilerin kulaktan kulağa sürekli olarak aktarımı herhangi bir dinleme ortamındaki çoklu bileşenleri ve mikrofon ayarlarını daha iyi hale getirir.
İşitme cihazını kullananlar çevresindeki seslerden onun için önemsiz olanlardan ziyade önemli olanlara odaklanabilir. Bu sayede her iki kulaktan gelen doğru bilgiyle birlikte konuşmaların takibini kolayca yapabilir ve doğal olarak dikkatini verebilir.
SPATIAL SENSE (KONUMSAL ALGI) Konumsal işitmeye ilişkin beyine doğal akustik bilgi sağlayan interaural şiddet farklılıklarını ve kulak kepçesi ipuçlarını oluşturan algoritmaları birleştirir.
Kullanıcıların seslerin nereden geldiğini saptamalarında yardımcı olur. Böylelikle onlara çevrelerini daha doğal algılama ve olabilen en iyi ses kalitesini sağlama imkanı verir.
BINAURAL ENVIRONMENTAL OPTIMIZER II İşitme Cihazları çevre sesleri dinleme, otomatik kazanç ayarlama ve gürültü baskılama ayarlarının analizi ve sınıflandırmasında birlikte çalışır.
Kullanıcı çevredeki sesleri hızlıca kendi en uygun işitilebilirlik ve dinlenebilirlik konumuna getirdiğinde yaşadığı konfordan oldukça keyif alır.
NOISE TRACKER II (GÜRÜLTÜ BASKILAMA) Tek bir spektral çıkarma teknolojisi istenmeyen gürültüyü konuşma sinyallerini etkilemeksizin azaltır.
İşitme cihazı kullanan gürültülü dinleme ortamlarında konuşmaları anlamada zorlanmaz ve rahat bir işitme sağlanır.
DFS ULTRA II WITH MUSIC MODE Hızlı feedback analizlerini sağlayan DFS Ultra II yüksek doğruluk payıyla feedback(ötme) önleme yoluna gider. Müzik modu uzun bir zaman dilimindeki ses analiz eder ve böylelikle sistem feedback(ötme) sesini müzikten ve diğer ses tonlarından çok daha iyi bir şekilde ayırabilir.
Kullanıcılar artık zorlayıcı ortamlarda daha iyi işitmenin ve sesler arasındaki nüansın konforunu ve keyfini sürerler. Müzik modu kullanıcılara daha berrak, daha zengin, bozulmalardan uzak bir müzik deneyimi yaşatır.
TINNITUS SES ÜRETECİ VE DOĞA SESLERİ Programlanabilir yapılandırılmış tinnitus terapi sesleri doğa seslerinden oluşur.
Tinnistus ses üreteci ve doğa sesleri kullanıcıların "kısır döngü"yü kırmalarına yardımcı olur ve dikkati arka plandaki seslere yönlendirerek kulak çınlamasından uzaklaşıp rahatlamalarına yardımcı olur.
Düşündüğünden de fazlasını duyabilmek ister misin?
Günlük sohbet ortamında birbirimizi duymak istediğimiz kadar haberleri dinleyebilmek, sevdiğimiz dizileri izleyebilmek ve arkadaşlarımızla telefonda sohbet edebilmek de isteriz. ReSound LiNX3D iştme cihazı tüm bu isteklerinizi yapmak için yanınızda. Üstelik tüm bu sesleri doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.ReSound LiNX 3D iPhone için üretilmiş bir işitme cihazıdır ve kablosuz stereo kulaklık gibi çalışarak sesi iPhone, iPad ya da iPod 'tan direk olarak işitme cihazına aktarır.

ReSound kablosuz aksesuarlarla televizyonunuzdan gelen toplantı odasındaki ya da arabanızın arka koltuğunda oturanların sesleri doğrudan işitme cihazlarınıza aktarılır.
Nerede olursanız olun ayarlarınızı güncellemek mümkün.
İsteğiniz doğrultusunda odyoloğunuz ya da odyometristiniz ReSound Smart 3D uygulamanız kanalıyla işitme cihazı ayarlarınızı güncelleyecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey işitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza yaklaştırıp "uygulamayı yükle" tuşuna basmak.

Yeni ayarlarınız yapıldıktan sonra bu yeni ayarı koruyabilir ya da isterseniz tekrar eski ayarlarınıza dönebilirsiniz.
Rahatça kullanın
İşitme cihazınıza güvenmek istemekte son derece haklısınız. Bu sebeple her bir parçasını kirden, nemden ve tozdan korumak için hem içten hem de dıştan iSolate Nanotech teknolojiyle kapladık.

Akıllı ve güvenilir
Mükemmel formuyla yeni Sure Fit 2 hoparlör tüpleri

Geliştirilmiş hoparlör tüpleri yerleşim açısından konfor sağlar. Daha yumuşak formu sayesinde kulak kepçesini sarar. Ayrıca kulak kanalındaki ilk kıvrımın şeklini alır ve böylece tüp cilde yakın dururken receiver kulak kanalında daha güvenli bir şekilde konumlanmış olur. Daha önce de olduğu gibi tüm receiver türleri ve ince tüpler mevcut dom türleriyle uyumlu olarak kullanılabilir.

Güçlü ve güvenilir

İşitme cihazlarının çetin koşullarda da çalışması gerektiği yaklaşımıyla onlara daha sağlam bir yapı kazandırıyoruz. Aslında işitme cihazı seçiminde güvenilirlik ikinci en önemli özelliktir. Tüm bileşenler (ince tüpleri, receiver ve domlar dahil) suya, kulak kirine ve toza karşı koruyucu iSolate Nanotech teknoloji ile kaplanmıştır. Akıllı tasarım ve iSolate Nanotech kaplama sayesinde devre bileşenleri korunmuş olur. Tüm ReSound BTE ve RIE işitme cihazları su
direncini ve toz geçirmezliğini gösteren IP58 standardına uyumludur.