Charismo 2c
Charismo 2c
Açıklama

İşitme cihazına hazır değilseniz, bu tam size göre. Rexton Charismo 2c son teknolojiye sahip ve minimum dikkat çeken bir cihaz isteyenler için küçük, kompakt bir hoparlör kulak içinde (RIC) cihazdır. Charismo 2c işitme cihazları küçük ebatlarına rağmen, yüksek performanslı ve aktif insanların işitme ihtiyaçlarını karşılar ve zorlu işitme ortamlarında doğal bir ses deneyimi sunar. Golf sahasından, alışverişle geçen bir güne, ya da iş toplantısına — Charismo 2c tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Charismo 2c TwinCore teknolojisi ile donatılmıştır — işitme cihazı teknolojisinde bir devrim. TwinCore teknolojisi piyasadaki diğer cihazların iki katı sinyal işleme çözünürlüğü sunar. Bu güçlü altyapı son işitme cihazı algoritmamızla birleştiğinde sizi konuşmaları en rahat şekilde anlama imkanına ve en yüksek konfora ulaştırır.

ÖZELLİKLER

Charismo 2c işitme cihazları her durumda konforlu işitme sunmak için farklı birçok özelliği bir arada çalıştırırlar. Değerlendirme için yakınınızdaki bir işitme sağlığı uzmanına başvurun.

Özellikleri daha detaylı görmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Charismo 2c teknoloji içeriği:

HD Directionality
HD Microphone
HD Bandwidth
Automatic Focus 360°
Soft Level Focus
Smart Automatic Environment Manager
SecureTec Nano Coating
SecureTec Connector Seal
C-Grid Wax Protection System
Bazı özellikler modele göre değişiklik gösterebilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı uzmanınızla iletişime geçebilirsiniz.